Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Arogantný vodič zrazil dve ženy a ušiel - polícia ho potrestala nepotrestaním ... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Reálny opis krajiny kde vládne spravodlivosť a pravda,autorovi treba poďakovať a zaželať nech ma dosť síl dopátrať sa k ozajstnej pravde a k potrestaniu vinníkov......
 
Hodnoť

Konecne

sa mozeme docitat aj prave mena ludi, ktori krivia spravodlivost na Slovensku. Mozno sa po precitani prihlasia aj ludia ktori boli tymito osobami sankcionovani za ovela menej nebezpecne priestupky. Ich nevyhodou ale bolo, ze nepatrili medzi "nasich ludi".
 
Hodnoť

S tou policajtkou som mal tú česť

Na skúškach v autoškole ma táto istá stará raketa vyhodila len preto, že som si sadol do auta a nevšimol som si zatiahnutú ručnú brzdu.

Samozrejme prišiel som na to sám hneď pri rozbehu a brzdu som povolil.

Ale túto policajtku to nezaujímalo, moju skúšku ukončila a vyhodila ma z nej. Čiže v ten deň som sa k nej ani nedostal.

Neskôr som sa dozvedel, že údajne v Žiline majú policajti dohodnuté akési normy, koľkých a v akej autoškole vyhodia ...

Zrejme keby som ju tým autom zrazil a ušiel, bolo by to podľa nej v poriadku. Som zvedavý na tie dôkazy, podľa ktorých je zrazenie človeka a útek v poriadku.
 
Hodnoť

 

A meno toho "cteného" NÁŠHO ČLOVEKA z košiara Súmračnej a chrapúňa nie je známe,keď mal také bohumilé krytie od a.s. "Pomáhať a Chrániť" Gašpar & Bonul ??
 

 

Z dôvodu ochrany súkromia žiaľ nemôžem zverejniť meno toho "páchateľa". Ja osobne som bežný človek, ktorému len došla trpezlivosť. Zverejniť to ale zrejme môže nejaký novinár, ak sa rozhodne danú vec tiež publikovať.

"Páchateľ" je bývalý vyššie postavený štátny úradník, kde zrejme na začiatku zohralo svoju rolu rodinkárstvo a neskôr následná typická snaha polície, či prokuratúry kryť každé svinstvo, ktoré spravia.

Čiže v tomto článku už nejde ani tak o toho "páchateľa", polícia s prokuratúrou sa za neho postavila, ten je z toho vďaka ním vonku. Podľa nich si ten človek nezaslúži žiadny trest, môže beztrestne narážať do ľudí autom a utekať z miesta. Čo na tom, že policajti v rozhodnutí klamali a boli prichytení pri tom - na to tu je predsa inšpekčná služba s prokuratúrou, ktorá zas tieto ich "chyby" úspešne kryje.

Čo sa týka zverejnenia mien verejných činiteľov, to je niečo iné. Zverejňujem len fakty, ktoré sa týkajú len výkonu ich práce. Napríklad kto, čo vyšetroval a s akým výsledkom. Ich prácu si platíme z našich daní, ľudia majú právo vedieť, ako si túto prácu vykonávajú - a či nám skutočne pomáhajú a chránia nás.

V najbližších dňoch bude zverejnený článok aj s argumentmi, na základe ktorých títo verejní činitelia rozhodovali. Rovnako sa vyjadrím k zisteniu, prečo to ten "páchateľ" vlastne spravil, k jeho absurdnej výhovorke, ktorú akceptovala polícia s prokuratúrou a či ich skutočne zrazil úmyselne. Rovnako budem konfrontovať vyjadrenie samotného páchateľa s následným klamstvom nadriadeného policajta, ktorý mal danú vec preveriť. Tiež sa dočítate o závideniahodnom kariérnom raste policajta z inšpekčnej služby, ktorý toto svinstvo "vyšetroval" ...
 

 

So všetkou úctou Vám držím palce!! Veľmi rád si prečítam Váš budúci príspevok.
 

 

Ďakujem pekne
 

Najviac som tiež sklamaný

z novej vlády. Vyzerá to tak, že zas a znova oklamali voličov. Usalášili sa v palácoch a hradoch a je im dobre. Už sa im nechce akosi zapodievať bežnými "malichernosťami" obyčajných ľudí. Premier sa hrá iba na koronu, pričom tomu venuje viac času než je nutné. To stejne nevyrieši on, ale múdri ľudia.
Pár vecí vyriešili, aby obyčajným nezainteresovaným ľuďom zaslepili oči, ale skutočné množstvo prípadov, s ktorými mnohí obyčajní ľudia sú konfrontovaní, vôbec neriešia a všelijakí grázlici si hovejú naďalej na svojich flekoch .
Volil som Matoviča, ale keby boli voľby zajtra, asi by som voliť nešiel...
 


Najčítanejšie


 1. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 265
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 157
 3. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 129
 4. Andrej Kučeravý: Pieseň pre Igora 103
 5. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 94
 6. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 82
 7. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 53
 8. Peter Paulík: Zrútené mosty na Slovensku 50
 9. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 50
 10. Eva Meszárosová: Fakty o antigénových testoch 40

Rebríčky článkov


 1. Denis Jacko: Chcel by som byť hodinár
 2. Peter Slivovic: On
 3. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 4. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 5. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 6. Gabo Németh: Láska z kríža
 7. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 8. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 9. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 10. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba


Už ste čítali?